Efeler LigiManşetLigler

AXA Sigorta Efeler Ligi 2021-2022 Sezonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2021-2022 voleybol sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nin değerlendirildiği ve 2022-2023 voleybol sezonuna ilişkin görüş ve önerilerin paylaşıldığı değerlendirme toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Ankara Merkez Ofisi’nde düzenlenen toplantıya; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu (MHGK) Başkanı Aziz Yener, Ligler ve Teknoloji Direktörü Orhan Aydın ve kulüp temsilcileri katıldı.

Açılış konuşmasına kulüp başkanları; yöneticileri, temsilcileri ve katılımcılara hoş geldin diyerek başlayan TVF Başkanı Üstündağ;

“Bu yıl AXA Sigorta Efeler Ligi’ne terfi eden Türşad ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor takımlarına hoş geldiniz diyor, bir alt lige düşen takımlarımıza da geçmiş olsun diliyorum. Bu sezon ayrıca AXA Sigorta Efeler Ligi’ndeki iki takımımız, haklarını başka bir kulübe devretti. Hekimoğlu Global Connect Travel Bursa Voleybol İhtisas Kulübü, Yeni Kızıltepe Spor’un; Develi Belediye Spor Kulübü de Sorgun Belediyespor’un devir haklarını alarak ligimize katıldı. Her iki takımın yöneticilerine de hoş geldiniz diyor, tüm ekiplere önümüzdeki sezon başarılar diliyorum.

Türk voleybolunun geldiği noktada; yaşadığımız güzel gelişmelerde, kuşkusuz kulüplerin de payı olduğunu her zaman söylemişizdir, söylemeye de devam edeceğiz. Voleybola emeği geçen tüm paydaşlarımızı, kulüplerimizi, antrenörlerimizi bir kez daha tebrik ediyorum. AXA Sigorta Efeler Ligi’nin başarılarla dolu geçmesini temenni ediyor; takımlarımıza kazasız, belasız sağlıklı bir sezon diliyorum.”

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın ardından söz alan AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarının temsilcileri herkese sağlıklı bir sezon diledi.

Değerlendirme toplantısı; sezona dair bilgiler verilmesi ve geçmiş sezonun değerlendirilmesiyle son buldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.