Zoran Terzic: Çok mutluyum ve takımım adına gururluyum

Zoran Terzic: Çok mutluyum ve takımım adına gururluyum

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Başantrenörümüz Zoran Terzic: Çok mutluyum ve takımım adına gururluyum

Misli.com Sultanlar Ligi’nde adını finale yazdıran Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızda, Eczacıbaşı VitrA ile oynadığımız karşılaşmanın ardından Başantrenörümüz Zoran Terzic açıklamalarda bulundu.

Mutlu ve gururlu olduğunu dile getiren Başantrenörümüz Zoran Terzic, “Çok mutluyum ve takımım adına gururluyum. Evet, artık finaldeyiz. Aslında maç beklediğim gibi de oldu. Ne son maç gibi olacağını bekliyordum ne de ilk maç gibi… Bu maç bambaşka bir maç oldu. Bir önceki maçı hatırlatacak olursam evet, bizim kazanma şansımız çok daha fazlaydı fakat Eczacıbaşı maçı kazanmasını bildi. Aynı şekilde bu maçta da belki onların kazanma şansının daha fazla olduğu dönemlere girdik ama maçın sonunda biz galibiyeti aldık. Belki de voleybolun güzelliği bu, her an her şey olabilir. Çok mutluyum.” dedi.

Vakıfbank ile oynayacağımız final serisine ilişkin de bir değerlendirmede bulunan Terzic, “Vakıfbank için ne diyebilirim ki sadece Türkiye için değil tüm dünya için, tüm voleybol dünyası için çok önemli bir takım. Hepimiz biliyoruz zaten muhteşem bir hocaya sahipler, çok güçlü kadroya sahipler ama final finaldir. Finallerin favorisi olmaz. İsteğim şu an takımım birazcık dinlensin, yoğun bir maç trafiğindeyiz. Final hazırlıklarından sonra tüm gücümüzle, varımızla yoğumuzla final maçlarına başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.