ManşetLigler

Yıldızlı Sohbetler’in konuğu Lila Şengün oldu

Shining Stars’ın gerçekleştirdiği Yıldızlı Sohbetler Lila Şengün ile devam etti. İşte canlı yayının öne çıkan satır başları.

‘’Fenerbahçe’de en iyilerle birlikte çalıştım’’
Gerçekten nimet sayılabilecek çok değerli oyuncularla, dünya yıldızlarıyla hatta tarihin en iyi 100 oyuncusu içinde bulunabilen insanlarla aynı kadroda olma şansı yakaladım. Çocukluğumdan beri adını duyduğum ve Türkiye’nin en iyi pasörüyle oynama şansı buldum. Her şeyi yakından takip edebildim. Eda Abla, Naz Abla ve Melis Abla bana çok yardımcı oldu. O zamandan bu yana aynı takımda olmak çok özledi. A’dan Z’ye kadar, antrenörüyle ve staffıyla hepsiyle kendimi çok şanslı sayıyorum. Çok mutluyum böyle değerli insanlarla çalıştığım için. Zemini en iyi oturtma şansı yakaladım. Saya saya bitiremem. Olaya sadece teknik olarak bakmadım. Dışarıdaki hayatlarında ve sahadaki hayatlarıyla çok profesyonel insanlar. Duruşuna kadar inceliyorum ve örnek almaya çalışıyorum. Antrenörle iletişimleri nasıl, dışarıdaki hayatları nasıl her şeyi inceliyorum. Eda Abla da milli takımın kaptanı olarak ve Fenerbahçe’nin kaptanı olarak çok iyi bir idol ve çok iyi bir kaptan. Hepsiyle iletişimim olabildiğinde saygınlık derecesinde. Bana her zaman abla gibi yaklaştılar. Her şeyi öğrenmeye çalıştım. Eda Abla’nın oyun içinde bir agresifliği ve hırsı vardır. Bu takıma çok iyi yansıyor ve takımı ateşliyor. Özellikle bir abla olarak sıkıştığım durumlarda gelip benimle konuşup rahatlatıyor. Zevk al, sevdiğin bir şey yapıyorsun sonuçta diyordu. Naz Abla da molalarda geliyordu ve bana çok destek oluyordu.

‘’Sarıyer’de kendimi şanslı hissediyorum’’
Şu an buradaki atmosfer kaldığım yer, takım arkadaşlarım gerçekten çok ilgililer. Yabancılık hiç hissetmedim. Buradaki antrenörüm özellikle çok iyi bir pasör antrenörü. Sadece tek bir antrenörle değil birde fazla antrenörle çalışabildiğim için çok mutluyum. Ekstra bir şey öğrenebiliyorum.Farklı insanlarla oynayabiliyorum ve başkalarını tanıyorum. Şu an gayet her şey güzel. Her kulüp gibi bizim de hedeflerimiz var. Onu gerçekleştirmek adına sezonda iyi bir performans sergileyeceğiz.

Bu keyifli yayının tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve Youtube hesabını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.