Sultanlar LigiManşetÜst ManşetLiglerMagazin

Yeni yaşına giren Lila Şengün’ün annesinden duygulandıran paylaşım

Fenerbahçe Opet’in yetenekli pasörü Lila Şengün, 19 yaşına girdi. Sistem9 Yeşilyurt’ta idari menajer olarak görev yapan Lila Şengün’ün annesi İdil Ulusoy, sosyal medya hesabından kızı Lila’nın doğum günü için duygulandıran bir yazı yazarak paylaşımda bulundu.

İdil Ulusoy’un paylaşımında yer alan yazı şöyle:

“19 yıl önce bu saatlerde sancım tutmuştu ama ısrarla babanla sinemaya gitmek istemişim Oceans 11 filminin 24:00 matinesine…Çünkü biliyordum ki sabah hastaneye gidene kadar uyuyamayacaktım. (Karnımın büyüklüğünden zaten uyuyamıyordum o ayrı bir konu🤰 )
Sancım giderek fazlalaştı, bütün gece tetikte bekledikten sonra nihayet hastane kapısından içeri girdim sabah olduğunda…Kontroller, hazırlıklar derken 2 Mart 2002 09:05 te seni kucağıma aldım.
Böyle güzel bir varlığın annesi olmuştum. Annelik neydi ? Gördüğüm, anladığım, eğitildiğim, inandığım, kodlandığım kadarını yaşayacakken…
Bambaşka bir deneyimle hayatım seninle evrildi, değişti, zordu ( ki bu senin suçun değildi) ama bir yandan da öyle güzelleşti, öyle derinleşti, öyle değerlendi ki, seninle eşsiz bir yolculuğa çıktım ben.
Sen bana anneliği öğretirken aslında arka planda gücümün kendimde olduğunu, ne olursa olsun hayatın muhteşem ve yaşanılası olduğunu, günün mucizelerle bir anda değişebileceğini, sabrın ,emeğin ama en çok da sevginin önemini öğrettin Nanim.
Beni örnek aldığın her noktada kendimi baştan yaratıp ,kendimi geliştirmem için nasıl cesaret ve istek yarattığını bir bilsen…
Kim kimi büyüttü ben de anlayamadım 🤔😁
Sen doğdun, ben ruhumla, kalbimle, bedenimle, aklımla, hayallerimle yeniden doğmuş oldum.
O yüzden benim de seninle başlayan 19 yıllık yepyeni bir hayatım var …🍀
Her gün olgunlaşmanı, cesaretlenmeni, dinginleşmeni, hayal kırıklıklarınla baş etmeyi öğrenmeni, sonra bir anda savaşmanı, hayatındaki deneyimlerini, heyecanını hayranlıkla seyrediyorum.
Ve senin annen olmaya, seninle hala büyümeye bayılıyorum Nani.
Son nefesime kadar dağ gibi arkandayım, desteğinim. Senin için dünyayı sallarım beni delirtmesinler🤪
Çıktığın yolda Rabbim ayağına taş değdirmesin, şansın ,kısmetin, huzurun, sevgin bol, kem gözler ve kötülükler senden hep uzak olsun🙏💜
Anlamlı bir hayat yaşamanı, sende olanı paylaşmanı, gerçeğin ne olduğunu içindeki yolculukta bulmanı diliyorum senin için.🙏💜

İYİ Kİ DOĞDUN, İYİ Kİ VARSIN, SENİ ÇOOK SEVİYORUM
ANDA KALMAYI UNUTMA NANİ❤️💜❤️💜❤️💜❤️💜❤️💜❤️”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.