ManşetLiglerPlaj ve Kar Voleybolu

TVF Pro Beach Tour’un Sıradaki Durağı Kalamış

3-5 Eylül 2021 tarihlerinde TVF Plaj Voleybolu Pro Beach Tour Kadıköy Belediyesi ile Türkiye Voleybol Federasyonu iş birliğinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinin Kalamış Parkı plaj voleybolu sahalarında gerçekleştirilecektir.

Turnuva müsabakaları iki sahada oynatılacaktır. Gündüz maçlarının yanı sıra gece maçlarının da yapılması planlanmaktadır. Turnuva kayıtlar Erkekler ve Kadınlar Açık ve çeşitli diğer amatör yaş kategorilerinde alınacaktır. Pro Beach Tour Açık erkekler ve kadınlar kategorilerine erkekler ana tablosuna 16 takım kadınlar ana tablosuna 8 takım alınacaktır.

Pro kategorilerde hem erkeklerde 4 hem kadınlarda 4 takım TVF milli takımlarına ve belediyelerin talebi üzerine davet edilen uluslararası yabancı takım kontenjanına “wild card” ile ayrılmıştır. Kimlerin “wild card” ile turnuvaya dahil edileceği TVF tarafından belirlenecektir.

Pro Beach Tour Açık kategorilerinde belirlenen kotalardan fazla sayıda takımın kaydolması halinde eleme müsabakaları 3 Eylül’de oynatılacaktır. Pro Beach Tour Ana tablo müsabakaları 4-5 Eylül 2021 tarihlerinde oynatılacaktır. Finallerin 5 Eylül Pazar akşam üstü bitirilmesi planlanmaktadır.

(Açık) Profesyonel kategorilerin haricinde değişik yaş kategorilerinde de amatörlere yönelik turnuvalar yapılacaktır.Diğer Beach Tour yaş grupları kategorilerine 8’er takım alınacak ve maçları 2-3 Eylül’de oynatılacaktır. Bu turnuvalara katılım Kadıköy Belediyesi’nin ilan edeceği şartlarda göre Kadıköy Belediyesi www.alivex.com üzerinden önümüzdeki hafta yapılacaktır. Profesyonel kategorilere kayıtlar tvfbeach.com’dan alınacaktır.

Bu turnuvada Pro Beach Tour kadın ve erkek açık kategorisinde maç forması organizasyon tarafından verilecektir ve sporcular maçlarda bu formaları giymek durumundadır.

Pro Beach Tour Erkekler ve Kadınlar açık turnuvası sonunda toplamda 36.000 TL para ödülü dağıtılacaktır. 18.000 TL kadınlar kategorisinde, 18.000 TL’de erkekler kategorisinde derece alan ilk 4 takımın sporcularına aşağıdaki şekilde Kadıköy Belediyesi tarafından ödenecektir:

Erkekler # Kadınlar
8.000 TL 1. 8.000 TL
5.000 TL 2. 5.000 TL
3.000 TL 3. 3.000 TL
2.000 TL 4. 2.000 TL
18.000 TL 18.000 TL
TOPLAM TOPLAM

Not: Not: Para ödülleri derece alan sporcuların IBAN’larına belediye tarafından turnuvadan sonra yatırılacaktır.

Not 3: Turnuvada sporculara konaklama ve öğle yemeği verilmemektedir. Sporcular kalacakları yeri ve yemeklerini kendileri ayarlar.

Bu turnuva ile ilgili tüm bilgileri okumak için buraya tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.