TVFManşetMilli Takımlar

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ yakın takipte

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, geçtiğimiz haftalarda omzundan bir sakatlık yaşayan ve tedavisi devam eden milli voleybolcu Melissa Vargas’ın sağlık durumunu yakından takip ediyor. Mehmet Akif Üstündağ’ın görevlendirmesiyle Zürih’e giden menajer Pelin Çelik, orada Melissa Vargas ile görüşerek milli voleybolcunun sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi aldı.

Melissa Vargas’ın yakında top antrenmanlarına başlayacağı tahmin ediliyor. Olağandışı bir durum olmadığı takdirde Melissa Vargas’ın 14-19 Mayıs 2024 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek VNL’nin ilk haftasında Filenin Sultanları ile sahaya çıkabileceği ancak, başantrenör Daniele Santarelli’nin Melissa Vargas’ı riske sokmamak ve iyice iyileşmesi için VNL’de oynatmayıp, olimpiyatlar için hazırlanmasını bekleyebileceği tahmin ediliyor.

Her sporcuyu evladı gibi gören ve birbirinden ayırmayan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Melissa Vargas’ın yanı sıra belindeki fıtık nedeniyle bir süredir tedavi gören Derya Cebecioğlu ve Kuzeyboru maçında kendini iyi hissetmediğini söyleyerek soyunma odasına giden VakıfBanklı libero Ayça Aykaç’ın sağlık durumlarıyla da yakından ilgileniyor. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın Derya Cebecioğlu ve Ayça Aykaç Altıntaş’ı arayarak sağlık durumlarıyla ilgili bilgi aldığı öğrenildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.