Sultanlar LigiManşetLigler

Türk Hava Yolları’na iki deneyimli isim

Türk Hava Yolları Spor Kulübü 2021-2022 sezonu kadro yapılanması için iki deneyimli isim ile anlaştığını duyurdu.

Misli.com Sultanlar Ligi’nin başarılı ve iddialı ekiplerinden Türk Hava Yolları’nın önümüzdeki sezon için kadro yapılanması devam ediyor.

Türk Hava Yolları, son dört sezondur Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı’nın menajerliğini üstlenen Nihan Güneyligil’i Voleybol Şube Sorumlusu, son iki sezondur PTT Spor Kadın Voleybol Takımı’nda görev alan Adnan Paşaoğlu’nu ise yardımcı antrenör olarak kadrosuna dahil etti.

Nihan Güneyligil yeni göreviyle ilgili olarak, “Yeni bir idari yapılanmaya giden Türk Hava Yolları Spor Kulübü’nde Voleybol Şube Sorumlusu olarak; yönetim kurulu başkanımız , kulüp başkanımız , ekip arkadaşlarımız , teknik heyetimiz ve sporcularımız ile birlikte güzel işler başaracağımıza canı gönülden inanıyorum. Tüm gücüm ve enerjimle bu güzel ekip adına çalışmak için buradayım ve umut ediyorum her şey gönlümüzce olsun. 8 yıl boyunca sporcu ve idareci olarak görev yaptığım Galatasaray camiasına da bu vesileyle bir kez daha teşekkür ederim. Saygılarımla…” dedi.

Yardımcı antrenör Adnan Paşaoğlu ise, “Böylesine büyük bir kurumun parçası olmak gurur verici. Kısa süre içerisinde büyük başarılar elde eden ve hedeflerini her geçen gün daha da yukarıya taşıyan Türk Hava Yolları Spor Kulübü’ne katıldığım için çok mutluyum. Seçkin bir oyuncu topluluğu ve değerli bir teknik ekibe sahibiz. Hedeflerimiz doğrultusunda ben de takımımıza elimden en iyi şekilde yardım etmeye çalışacağım. Yeni sezonda görüşmek üzere.” diyerek duygularını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.