ManşetLiglerDünya ve Avrupa

Temsilcilerimizin CEV Kupası ve Challenge Kupası’ndaki Rakipleri Belli Oldu

Ülkemizi kadınlar ve erkekler kategorisinde 2022 CEV Kupası ve Challenge Kupası’nda temsil edecek takımlarımızın rakipleri, Lüksemburg’da gerçekleşen kura çekiminde belli oldu.

CEV Kupası erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Arkas Spor, 32’li Finaller Turu’nda Şampiyonlar Ligi Ön Elemesi’nden gelecek takım ile karşılaşacak.

CEV Kupası’ndaki diğer temsilcilerimizden Spor Toto, 16’lı Finaller Turu’nda Arkas Spor’un oynayacağı eşleşmeden gelecek takım ile Galatasaray HDI Sigorta’da 16’lı Finaller Turu’nda SWD powervolleys Düren’in oynayacağı eşleşmeden gelecek takım ile karşılaşacak.

CEV Kupası kadınlar kategorisindeki temsilcimiz Eczacıbaşı Dynavit’in 16’lı Finaller Turu’ndaki rakibi Sırbistan’ın Zeleznicar Lajkovac takımı olacak.

CEV Challenge Kupası kadınlar kategorisindeki temsilcimiz Nilüfer Belediye, 16’lı Finaller Turu’nda SOK Mostar-TK Kaunas VDU eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Balkan Kupası erkekler kategorisindeki temsilcimiz Halkbank şampiyon olması halinde CEV Challenge Kupası 32’li Finaller Turu’nda Bulgaristan’dan Marek Union-Ivkoni Dupnitsa takımı ile eşleşecek.

Kadınlar kategorisindeki temsilcimiz Aydın BBSK ise şampiyon olması halinde CEV Challenge Kupası 32’li Finaller Turu’nda Norveç’in Tromsø takımı ile eşleşecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.