Efeler LigiManşetLigler

Solhan Spor’da iki imza

Bingöl Solhan Spor, iki sporcu ile daha anlaşmaya vardığını belirtip toplamda 9 sporcuyu renklerine bağladığını açıkladı.
Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, yeni sezon hazırlıkları kapsamında iki oyuncu ile daha anlaştıklarını açıkladı.
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Bingöl ekibi, biri orta ve biri de smaçör olmak üzere iki oyuncu ile daha imza atarak anlaşmaya varılan oyuncu sayısını 9’a çıkardı.
2021-22 sezonu hazırlıkları kapsamında transfer görüşmelerinin devam ettiğini ve anlaşmaya varılan sporcuları açıklamaya devam edeceklerini belirten kulüp başkanı Sözen, “Daha önce ikisi yabancı 7 sporcumuz ile anlaştığımızı açıklamıştık. Bugün de iki sporcumuz ile daha anlaşarak imzaları atıp yeni sezon için 9 transferimizi tamamladık. Ziraat Bankası altyapısında yetişip 6 sezon kulübünde mücadele eden ve altyapıda gençler ve yıldızlar kategorilerinde şampiyonlukları ve çeşitli başarıları bulunan genç smaçör Alper Omurca ile anlaştık. Bir de Fenerbahçe altyapısında yetişip 2017 EYOF Gençlik Olimpiyatları ile 2017 U19 Balkan Şampiyonası’nda milli formayı terletip Bornova Anadolu Lisesi, İnegöl Belediyesi, Tokat Belediye Plevnespor ve Sorgun Belediyesi’nde oynayan ortaoyuncu Berkant Hızarcı ile anlaştık. Kulübümüz ve Sporcularımız için hayırlı olmasını diliyorum. Transfer görüşmelerimiz devam ediyor, anlaşmaya vardığımız sporcularımızı basın aracılığı ile kamuoyuna duyurmaya devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.