Efeler LigiManşet

Solhan Spor, Altay Mustafa Demirci ile anlaştı

2020-21 Sezonu AXA Efeler Ligi ekiplerinden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, smaçör Altay Mustafa Demirci ile anlaştığını açıkladı.

Brezilyalı pasör çaprazı ve Galatasaray’ın genç pasörü ile biri orta biri de smaçör olmak üzere 4 sporcu ile anlaştığını duyuran Bingöl ekibi Solhan Spor, son olarak smaçör Altay Mustafa Demirci ile anlaştığını açıkladı.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, 2019-2020 sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde oynayan smaçör Altay Mustafa Demirci ile anlaştıklarını belirtti. Pasör, pasör çaprazı, biri orta ve ikisi smaçör olmak üzere toplam 5 sporcu ile anlaştıklarını söyleyen İslamoğlu, ekip arkadaşlarının transfer görüşmelerini sürdürdüklerini ve kısa sürede takımı oluşturacaklarını kaydetti.

ALTAY MUSTAFA DEMİRCİ SOLHAN SPOR’DA
1999 İstanbul doğumlu olup voleybola Arkas Spor altyapısında başlayan 2,06 boyundaki smaçör Altay Mustafa Demirci, kiralık olarak Saint Joseph ve TFL Altekma formaları giydi. Kariyerinde, Arkas takımı ile Gençler Türkiye üçüncülüğü bulunan Demirci, 2019-20 sezonunda Bursa Büyükşehir Belediyesi’nde Efeler ligi deneyimi yaşadı. 2020-21 sezonu için Solhan Spor ile anlaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.