ManşetLigler

Şeyma Nur Akbulut Yıldızlı Sohbetler’e konuk oldu

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler programına başarılı voleybolcu Şeyma Nur Akbulut konuk oldu. İşte programın öne çıkan satır başları.

‘’Sultanlar Ligi’nde yer almak benim için ilk hedefti’’
Sarıyer benim için çok güzel bir süreçti. Zaten Çanakkale’den sonra Sultanlar Ligi’nde yer almak benim için ilk hedefti. Hep o atmosferi yaşamak istiyordum ancak tabi pandemi seyirci anlamında buna engel oluyordu. Bir üst ligdeydim ve Türkiye’nin en iyi takımlarından bir tanesindeydim. Maç dönemine geçtiğimiz zaman biz covide yakalandık takımdan 9 kişi. Bizim için problemli bir süreçti. İlk iki maçı es geçmek zorunda kaldık. Benim sadece baş ağrım vardı diğer kızlarda ise daha büyük yan etkiler mevcuttu. Bu bizi sezona hazırlık sürecinde biraz geriye attı. Ama 3-4 hafta içerisinde açığı hemen kapattık. Sarıyer’de olmak çok mutluluk vericiydi.

‘’İlbank ile Sultanlar Ligi’ne çıkmak istiyoruz’’
İlbank Sultanlar Ligi’nde yer aldı geçen sene. Tekrar Sultanlar Ligi’ne çıkma hedefiyle kurulan bir takım zaten İlbank. Bende hedeflerim doğrultusunda takımı çıkarmak için geldim aslında. Benim de bir payım olsun istiyordum. İlbank’ta hedefim kesinlikle başarılı ve sağlıklı bir sezon geçirmek. 1.likle Sultanlar Ligi’ne çıkmak istiyoruz. Bunun için antrenmanlara yoğun bir şekilde devam ediyoruz.

Bu keyifli sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.