Dünya ve Avrupa

Nomos Ailesi başarılı kızlarıyla her geçen gün daha çok büyümeye devam ediyor

Nomos Ailesi başarılı kızlarıyla her geçen gün daha çok büyümeye devam ediyor. Bolca emek ,  disiplin, çok çalışma ve azim gerektiren bu zorlu öğrenci-atlet yarışında, Nomos kızları NCAA turnuvasına gitmeyi hak kazanarak çok önemli bir başarı elde etmenin yanı sıra, emeklerinin karşılığını almaya başlıyorlar.

NCAA (tam adı National Collegiate Athletics Association), Amerikan Kolej Sporları Kurumu anlamına gelmektedir. Tüm üniversite oyuncularının katılmayı hayal ettiği ,çok önemli seviyenin ve mücadelenin oldukça fazla olduğu bir turnuvadır. Türk kızlarımız bizi D1 kategorisinde temsil etmekte ve bayrağımızı gururla dalgalandırmaktadırlar. NCAA ‘de toplam 32 konferans ve 341 takım bulunmaktadır. Kızlarımız bu zorlu mücadelede  kendi konferansındaki rakiplerini eleyerek şampiyonaya gitmeye hak kazandılar. Kızlarımız sezon boyunca gösterdikleri başarılar ile adlarından oldukça söz ettirirlerken, takımlarının şampiyonaya gitme adımında büyük rol oynadılar. Biz de onlarla gurur duyuyoruz! Sonuç ne olursa olsun böylesine önemli ve başarılı bir turnuvanın parçası olmaktan gurur duyulmalı.

Nomos Kızları , bizi gururlandırmaya devam edin ve onlara daha neler yapabileceğinizi gösterin. Biz size inanıyoruz!!!

Nomos’un değerli  oyuncuları: Peyman Yardımcı ( Miami), Yağmur Güneş , Damla Güneş (Quinnipiac) , İrem Uçar (FAMU), Gülce Güçtekin (Wisconsin), Ada Bulgur (UTGRV), Revna Çakır (UTGRV).

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.