Efeler Ligi

Nedim Özbey: “Sonuna kadar gideceğiz”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Nedim Özbey: “Sonuna kadar gideceğiz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Nedim Özbey, Axa Sigorta Efeler Ligi’nde aldığımız 3-0’lık Haliliye Belediye galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Haliliye Belediye’nin iyi bir takım olduğunu ve önemli bir galibiyet aldıklarını belirten başantrenörümüz şu ifadeleri kullandı:

“Sakatlıklar, hastalıklar, tedaviler, 9 gün antrenman yapmadan Arkas maçına çıkanlar… Arkas maçına çıkmadan 1 saat önce Burutay’ın testleri geldi. Çocuk ağlıyordu orada. Geri gelip müthiş bir performansla takımını ateşledi ve bir galibiyete imza attık.”

“İyi başladık sezona. Haliliye çok iyi bir takım. Onların da sakat oyuncuları var. Bu sıcak havada, bu şartlarda ancak bu kadar yapıyoruz. Zaman zaman çocuklara istirahat veriyoruz. Önümüz açık. Sonuna kadar gideceğiz. Sağlığımız müsaade ettikçe burada olacağız.”

Galatasaray HDI Sigorta takımımızın yardımcı antrenörü Umut Çakır ise, “Zor bir süreç geçirdik Arkas maçından önce. 8-9 gün antrenman yapmayan oyuncularımız vardı. Bize olumlu yansıdı. Çok hırslı oynadık orada. Çok iyi bir galibiyet aldık Arkas deplasmanında. Tüm maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Torres yeni bir oyuncumuz. O da yeni yeni adapte oluyor. Her geçen gün daha iyi oynayacağımızı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.