“Nedim hocamızın durumu şu anda iyi”

“Nedim hocamızın durumu şu anda iyi”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

“Nedim hocamızın durumu şu anda iyi”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın CEV Kupası son 16 turunda İspanya’nın Las Palmas kentinde karşılaştığı CV Guaguas Las Palmas maçı sonrası rahatsızlanarak İspanya’da tedavi altına alınan Başantrenörümüz Nedim Özbey, gece yarısı Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla İstanbul’a getirildi.

Hocamızın sağlık durumuyla ilgili olarak Galatasaray Erkek Voleybol İdari Menajer Yardımcısı Mehmetcan Şamlı, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

“Geçen hafta takımımız deplasmandayken Nedim hocamız rahatsızlandı. Hemen ilk müdahale orada hastanede yapıldı. Tabii ki çok korktuk hepimiz. Şimdi İstanbul’a getirildi. Hocamızın durumu şu anda iyi. Gün geçtikçe de daha iyiye gidiyor. Bizim için sevindirici olan taraf. Las Palmas’ta olması bizim için sıkıntı vericiydi. Açıkçası oradan buraya ilk aşamada getirmek istiyorduk. Bu süreçte yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyoruz kulüp ve hocamız adına. Hocamızın durumu gayet iyi ben de gördüm kendisini. Hocamız şimdi istiharat edecek. Sonra orada yapılan tetkikler burada da yapılacak. Ondan sonra daha net bilgilere ulaşabileceğiz. Şu an her şey yolunda.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.