Efeler LigiManşet

Micah Ma: Bizi izlemeye devam edin

2023-2024 sezonuna da yarıştığı tüm kulvarlarda zirve parolasıyla başlayacak Halkbank Erkek Voleybol Takımı, yetenekli pasörü Micah Ma’a ile devam edecek. Kulüple bir yıl daha sözleşmesi bulanan ABD’li pasör Halkbank’ı, Ankara ve Türkiye’yi çok sevdiğini bir yıl daha bu havayı teneffüs edecek olmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Heyecanla bekliyorum

Halkbank’ın büyüklüğünün, takımı doğal olarak yüksek hedeflere yönelttiğini ifade eden MicahMa’a, önümüzdeki sezon için çok heyecanlıolduğunu söyledi.

Geçen yıl saha içinde ve dışında gerçekten iyi bir ilişkisi olan, kaliteli bir kadronun büyük oranda koruduğunu ifade eden tecrübeli pasör, “Bu kaliteli kadroya biz çok fazla yetenek ekliyoruz. Ortaya da iyi bir ürün çıkıyor. Takım içi rekabet, toplam kalitemizi artırıyor. Bu kadronun yaratacağı sinerji çok önemli. Bu yüzden gelecek yıl için gerçekten heyecanlıyım! Camiamız bizi izlemeye ve desteklemeye devam etsin” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.