Sultanlar LigiManşetLigler

Mert Grup Sigorta, Filenin Sultanları’nın Yanında

Bu sezon misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek olan Mert Grup Sigorta, Filenin Sultanları için reklam filmi hazırladı. Mert Grup Sigorta’nın yeni maskotu olarak belirlediği ‘Vaşak’ın yer aldığı film, Türk voleybolunun resmi yayıncı kuruluşu olan TRT’de, millilerimizin maçları olduğu sırada yayınlanacak.
Mert Grup Sigorta CEO’su Aydın Kaya, “Geçen yıl hızlı bir giriş yaptığımız voleybola destek vermeye devam ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz reklam filmi ile de A Milli Takımımızın yanında olduğumuzu göstermek istedik. Aldıkları her sonuçla bizleri gururlandıran Filenin Sultanları’na yine güvenimiz tam. Türk voleybolu her turnuvada olduğu gibi yine alacağı başarılarla bizlere mutlu anlar yaşatacak. Yeni projelerimiz de var ve bunları da en yakın zamanda duyuracağız.
Yeni maskotumuz ‘Vaşak’ kadının gücünü temsil eden bir unsur. Mitolojide saklı güç, saklı bilgi, saklı tecrübe ve bunların koruyucusu anlamını taşıyor. Biz de bu çizgide tecrübemiz ve bilgimiz doğrultusunda kadının gücünü en güzel şekilde yansıtmaya çalıştığımız bir takım olarak ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.