Sultanlar LigiManşetLigler

Melissa Vargas’tan önemli açıklamalar!

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Fenerbahçe Opet’in pasör çaprazı Melissa Vargas, worldofvolley.com sitesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Google translate ile çevrilmiştir:

Vargas, yalnızca WoV için: “Menşe federasyonumu değiştirme arzum yok”

Melissa Vargas, bununla ilgili iki ay önce çıkan haberden bu yana ilk kez Sırbistan Kadın Milli takımında oynama olasılığından bahsetti.

Kübalı yıldız Vargas, iki ay önce ortaya çıkan ve Sırbistan Milli Takımı’nda oynama ihtimalinin vurgulandığı haberi netleştirmek için web sitemizle iletişime geçti. 21 yaşındaki bir oyuncunun mektubunu eksiksiz ve gerekli düzeltmelerle iletiyoruz.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Küba’dan Sırbistan’a federasyon değişikliği için başvurduğuma dair söylentiler duydum. Bu muhtemelen bir süredir Sırp vatandaşlığına sahip olmamdan kaynaklanıyor. Sırp ekibine ve sonuçlarına büyük saygı duyuyorum. Ancak, menşe federasyonumu Küba’dan Sırbistan’a çevirmek istemediğimi de belirtmek isterim, ”diye yazmıştı Türkiye’den Fenerbahçe Opet üyesi.

Sırbistan Kadın baş antrenörü Zoran Terzić bile Vargas’ın hüküm süren Avrupa ve dünya şampiyonlarının milli takımında oynama seçeneği olduğunu doğruladığı için, Vargas’ın mektubunun ardından herhangi bir açıklama veya not gelip gelmeyeceğini göreceğiz. Sırp federasyonu yetkililerinden.

Haberin orjinali için tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.