Efeler LigiManşet

Koray Şahin Solhan Spor’da

Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor, orta oyuncu Koray Şahin ile anlaştığını açıkladı.

Yeni sezona transferleri tamamlamadan başlayan AXA Sigorta Efeler Liginin yeni ekibi Solhan Spor, Sorgun Belediyespor ile yollarını ayıran orta oyuncu Koray Şahin ile anlaştı.

Transfer sezonunun devam ettiği sürece eksik buldukları bölgelere transfer yapacaklarını anımsatan Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sezona başlarken bazı mevkilerde sporcu eksiğimiz vardı. Transfer süreci henüz tamamlanmadığı için bizimde sporcu arayışlarımız devam ediyordu. Sorgun Belediyespor takımı ile yollarını ayıran Koray Şahin ile anlaştık. Sporcumuz bugün itibari ile takımla beraber çalışmalara başladı. Takımımızda tespit edilen pozitif test sonuçları nedeniyle 5 haftalık maç eksiğiyle bu hafta yeni hocamız ve yeni sporcumuzun katkılarıyla kaldığımız yerden devam edeceğiz. Yeniden bir aksaklığın olmamasını dileyerek kalan maçlarımızı yapmak istiyoruz. Sezonun kalan süresini bütün takımların sağlıklı bir şekilde geçirmesini diliyor, başarılar diliyorum.”

KORAY ŞAHİN KİMDİR?
1993 Ankara doğumlu olup Voleybola SGK’da başlayan ve bir yıl sonra Ziraat Bankası’na transfer olduktan sonra burada 6 sezon mücadele eden başarılı orta oyuncu Koray Şahin, 2020-21 sezonu başında Sorgun Belediyespor ile anlaşıp orada mücadele ederken takımı ile yollarını ayırdıktan sonra Solhan Spor ile anlamıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.