ManşetLiglerMilli Takımlar

Giovanni Guidetti: “2. grup ile oluşturduğumuz bu güzel projeyi devam ettirmek istiyoruz.”

Çalışmalarını 3 Mayıs’tan itibaren İstanbul’da sürdüren A Milli Kadın Voleybol Takımı 2. Grubu’nun hazırlık kampı sona erdi.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapılan son antrenman öncesinde, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, oyuncular ve teknik ekip ile video konferans yoluyla bir araya geldi.

Kampın son günü olması sebebiyle tüm ekiple bir araya gelmek istediğini belirten Guidetti, “2. Grup ile oluşturduğumuz kampta şu an yanınızda olamasam da her gün oradaki teknik ekiple istişare halindeydik. Herkesin günlük olarak istatistiklerini inceleme, videolarını izleme fırsatım oldu. Bulgaristan ile oynanan hazırlık karşılaşmalarını da videodan takip ettim. Her birinizin kampın ilk gününe göre şu an hangi seviyede olduğunu, neler yapabildiğini, başarabildiğini gözlemledim. Önümüzdeki milli takım döneminde de 2.grup ile oluşturduğumuz bu güzel projeyi devam ettirmek istiyoruz. Kampta yer alan tüm oyunculara ve teknik ekibe teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.