Efeler LigiManşet

“Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

“Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 7. haftasında Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni 3-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrasında Kaptanımız Selçuk Keskin ve oyuncularımız Onurcan Çakır ile Yasin Aydın Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

Selçuk Keskin

“Bursa ekibini tebrik ediyorum çok güzel mücadele ettiler. Ben de Bursalı olarak memleketimde böyle bir takımın olması beni çok mutlu ediyor. 3 puana ihtiyacımız vardı. Bazı inişler çıkışlar yaşıyorduk. Ziraat Bankkart’ı 3-0 yendikten sonra sanırım biraz rehavet oldu. Bizim için 3 puan çok önemliydi. Önümüzde Arhavi maçı var. Hem dinlenmeye hem de hazırlanmaya vaktimiz olacak. Yavaş yavaş ritme giriyoruz. Taraftarlarımız yanımızda değil ama bizi izliyorlar. Biz içeriden onları mutlu edebiliyorsak ne mutlu bize. İnşallah daha iyi bir Galatasaray izletmek için mücadelemize devam edeceğiz.”

Onurcan Çakır

“Bildiğiniz gibi yoğun bir programımız var. 3 günde bir maç yapıyoruz. Güzel bir galibiyet oldu. Hepimiz birlikte mücadele ettik. Saha içinde ve saha dışında çok iyi bir takımız. Bu birlik de sahada sonuca yansıyor. Stresli de geçse maçı almayı bildik. Devamı da gelecek.”

Yasin Aydın

“Çok yoğun haftalar geçiriyoruz. İyi durumdayız, iyi gidiyoruz. Birbirimizin açıklarını kapatıyoruz. Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. İnşallah böyle devam edecek.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.