Sultanlar LigiEfeler LigiManşetLigler

Galatasaraylı yönetici Okan Böke’den açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke’den açıklamalar

Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke, Galatasaray HDI Sigorta Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımızla ilgili Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Okan Böke’nin açıklamaları şu şekilde:

Nedim ağabey çok büyük sağlık sorunu geçirdi. Allah’ın izniyle onu getirdik. Her şeyden önce ona acil şifalar diliyorum. Bu takım 14 maç üst üste kazandı. İçinde direkt rakiplerimiz vardı Eczacıbaşı, Nilüfer, THY, Aydın gibi. Bu maç Kosheleva olmadan oynadık ve kötü oynadık. Sarıyer de muazzam defans yaptı tebrik ediyorum. Onlar için çok önemli bir maçtı kümede kalma maçıydı. Bizim zaten ilk 4 zordu ama biz yine mucize maçlar kazanıp yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz. Rakiplerimizin kaybetmesini bekleyeceğiz. Son 15 maçın 13’ünü kazanmış bir takım var. Şimdi işler zorlaştı açık açık konuşmakta fayda var. Biz geri kalan her maçımızı kazansak Türk Hava Yolları da her maçını kazansa biz yine dördüncü olamıyorduk. Bu bir özür değil, çok kötü oynadık bugün diyecek bir şey yok. Ders çıkartmalıyız. Yaptığımız transferin ne kadar doğru ve yerinde olduğunu bu maçta gördük. Sarıyer’i tebrik ediyorum inşallah kümede kalma mücadelelerinde başarılı olurlar.”

“Birincisi Uriarte sakat değil, ikincisi hakkında çıkan haberler konusunda da biz Galatasaray etiğinin kabul etmediği hiçbir şeyi kabul etmeyiz. Oyuncunun kendisi ve menajeriyle konuştuğumuzda sosyal medyada hakkında yazılanların doğru olmadığı söylediler. Oyuncu tamamen aklanana kadar Galatasaray forması giyemeyecek. İnsanlar suçu ispatlanana kadar suçsuz sayılırlar. Oyuncunun beyanı biz de esas. Kesinlikle sakat değil, elimizde raporlar var. Futbol Takımımızın doktoru Yener İnce de baktı hiçbir şeyi yok. Oynayabilecek durumda ama benim için Galatasaray etikleri daha önemli.”

“Arhavi maçı için çocukları tebrik ediyorum güzel oynadılar. 7’de 7 gidiyoruz. 1 aylık aranın ardından çok kritik Spor Toto maçı olacak. Üst sıralar birincilik, ikincilik çok önemli ama burada çok başka şeyler de konuşuyor olabilirdik. Nedim ağabeyin yanından bir an ayrılmayan Büyükelçimiz Cihad Enginay’a teşekkür ediyorum. Madrid’ten kalkıp Las Palmas’a gittiler. Yanından ayrılmayan voleybol şubesi genel menajeri Mehmet Berent Bayrakçı’ya da ayrıca teşekkür ederim. Devletin sağladığı ambulans uçakla Türkiye’ye getirdik.”

“Yasin çok şanssız bir sakatlık yaşadı. Bağlarda çok ciddi problem var. Ödem var, ödem inmeden ameliyat yapılamıyor. 3-5 güne kadar ameliyat olacak. Çok şanssız bir çocuk geçen sene de omuzundan sakatlanmıştı. Ona acil şifalar diliyorum. İnşallah eskisinden daha kuvvetli gelecektir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.