Sultanlar LigiManşet

Galatasaray HDI Sigorta’nın antrenörü Ataman Güneyligil ve voleybolculardan açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Genç voleybolcularımızdan açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın, Misli.com Sultanlar Ligi’nin 7. haftasında Beylikdüzü Voleybol İhtisas’ı 3-0 mağlup ettiği karşılaşma sonrası başantrenörümüz Ataman Güneyligil, yardımcı antrenörümüz Recep Vatansever ve genç oyuncularımız televizyonumuza açıklamalarda bulundu.

Açıklamalar şu şekilde:

ATAMAN GÜNEYLİGİL

“Bütün maç genç oyuncularımızla sahadaydık. Bugün onlar oynadı. Hem tecrübeli oyuncularımızı dinlendirmek adına hem de onların sahada olduklarından neler yapacaklarını görmemiz adına iyi bir gün oldu. Branşlarına göre oyuncularımızı antrenörlere bölüştürürüz. Recep antrenörümüz de belli bir yaşın altındaki genç oyuncularımıza her fırsatta fitness ve top antrenmanı koyar. Onların neredeyse izin günü yok. Bugünkü maç toplantısını da Recep hazırladı.”

RECEP VATANSEVER

“Biz basit hatalar yapmamaya başlayınca, takım oyunu oynayınca biraz daha üzerine koyarak fark açıldı. Maçın geneline bakınca genç bir kadroya sahibiz bugün için. Gençlerle çok iyi çalışıyoruz. Uyum süreçleri var, milli takımdan gelenler var onlarla birlikte yavaş yavaş güzel işler başaracağız. Buradan gerçek ilk 6’mızda da birçok oyuncuyu kullanabileceğimizi düşünüyorum.”

SEZEN KEŞKEKOĞLU

“Ablalarımız bizi kenardan desteledi bu maç. Ataman hocamız olabildiğince bize şans vermeye çalışıyor biz de elimizden geleni yapıyoruz. Böyle maçlar önemli bizim için.”

ELİFSU ERİÇEK

“Böyle maçlarda bizim oyuna girmemiz tecrübe kazanmamız çok iyi oluyor. Hocamız sağ olsun elinden geldiğince her zaman bizi oynatıyor. Üçüncü sete 12 sayılık seriyle başlamamızda bir etken var bence o da Nilay abla. Aramızda tecrübeli bir kişi bile olsa çok şeyi değiştiriyor. Güzel bir oyun çıkardık tüm takım arkadaşlarımı tebrik ederim.”

ECE EMRULLAH

“Çok güzel mücadele ettik, çok keyifli bir maçtı bizim için. Böyle maçlarda süre alıyor olmak çok değerli gerçekten. Ablalarımız çok destek oluyorlar bize. Kolay bir maçtı.”

İLKİN AYDIN

“Güzel oldu, bu maçı 3-0 rahat geçmemiz. Önümüzdeki haftalarda çok önemli maçlarımız var. Şimdi onlara odaklanacağız. Hep birlikte sahada olduğumuz için çok heyecanlıydık. Herkesi tebrik ediyorum herkes çok iyiydi.”

SUDE HACIMUSTAFAOĞLU

“Bize çok iyi tecrübe oluyor böyle maçlarda oyuna girmek. Genç takımız, heyecanlı bir takımız ayrıca ablalarımız da çok fazla destek olduğu için hiçbir şekilde korkmuyor veya çekinmiyoruz. Çok güzel bir galibiyet aldık, çok ihtiyacımız olan bir galibiyet aldık.”

ÇAĞLA SALİH

“Benim A takımla çıktığım ilk maçım. Böyle bir şans yakaladığım ve 3-0’lık galibiyetle ayrıldığımız için çok mutluyum. Ablalarımızın desteğiyle zaten çok eğlenceli ve tempolu bir maç geçirdik. Hiçbir şekilde oyundan düşmedik. Bu da bizi çok sevindirdi. Umarım devamı gelecektir. Herkesi tebrik ediyorum.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.