Efeler LigiManşetLigler

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’na yeni sponsor

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Filenin Aslanları’nın forma sponsoru GSYİAD oldu

Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği, kulübümüze desteğini güçlendirerek Galatasaray Erkek Voleybol Takımımızın forma sponsoru oldu.

Kulübümüz ile Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) arasında Erkek Voleybol Takımımızın forma sponsorluğu anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas ve GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu’nun katılımıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’ndaki Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirildi.

GSYİAD’ın sadece Galatasaray’a hizmet etme iç güdüsüyle hareket ettiğini belirten Başkanımız Burak Elmas, şu açıklamaları yaptı:

GSYİAD, DAHA DA BÜYÜK PROJELERE DESTEK VERECEK

“Saygıdeğer basın mensupları, sevgili Galatasaraylılar, bugün önemli bir sponsorluk anlaşması gerçekleştiriyoruz. Bir nebze aile arasında bir sponsorluk anlaşması aslında bu. Biz göreve geldiğimizden beri Sayın Başkan İbrahim Hatipoğlu, yönetimi ve 1905 GSYİAD ailesi ile çok yakın çalışma fırsatı bulduk. Dönemimiz içerisinde görev yaparken bizim de bir Galatasaray kuruluşu, derneği olarak çok takdirimizi kazandılar. Bu takdirimizi kazanmalarının nedeni Galatasaray’da hangi yönetim olursa olsun, hangi başkan olursa olsun tarafsız bir şekilde sadece Galatasaray’a hizmet etme iç güdüsüyle Galatasaray’ın farklı konularına, farklı zamanlarda destek vererek hakikaten Galatasaray derneğinin yapması gerekeni, iş insanları derneğinin yapması gereken her şeyi Galatasaray siyasetinden uzak kalarak, sadece Galatasaray’ın peşinde koşarak bugüne kadar eksiksiz olarak yerine getirdiler. Bugün yaptığımız anlaşmanın dışında İbrahim başkanın döneminde ciddi anlamda Galatasaray’ın farklı sorunlarına da herhangi bir ön plana çıkma arzusu olmadan, hatta isimleri bile telaffuz edilmeden birçok yerde destek oldular. Buna tesislerimizde gereken önemli acil yatırımlardan, naklen yayınlarımıza destek vermek olsun, Galatasarayımızın farklı şirketlerindeki farklı ihtiyaçlarını gidermek olsun, birçok yerde ciddi anlamda destek oldular. Ne zaman ihtiyacımız olsa hızlı bir şekilde destek oldular. Onlara huzurlarınızda başta İbrahim Hatipoğlu başkanıma ve yönetimine teşekkür ediyorum. Bugün de bütün bu yaptıklarını daha büyük bir anlaşmayla aslında taçlandırıyorlar. Bir sonraki yönetimlerde aynı şekilde bağımsız olarak sadece hizmet etmeye devam edecekler. Daha da büyük projelere destek verecekler. O bakımdan Galatasaray’da siyasetten uzak kalarak sadece Galatasaray’a hizmet için bir arada olan bu dernekle de bu iş birliği anlaşmasını yapmaktan büyük gurur duyuyoruz. Kendilerine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

GSYİAD olarak yeni bir sponsorluğa imza attıkları için mutlu olduklarını dile getiren GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu, şu ifadeleri kullandı:

ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMLERDE İŞ BİRLİKLERİNİ GELİŞTİREREK BÜYÜTECEĞİMİZİN SÖZÜNÜ VERİYORUZ

“Değerli basın mensupları, değerli Başkanım, değerli Yönetim Kurulu Üyeleri ve sevgili Galatasaraylılar, öncelikle Burak Elmas Başkanıma bize bu görev yaptığı dönemde kulübümüze hizmet etme şansı verdiği için, bizimle ilişkilerinde son derece açık ve iş birliği içerinde olduğu için bir kez daha huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray Spor Kulübü büyük bir aile. Bu ailenin reisi de Galatasaray Spor Kulübü Başkanıdır. Biz de bu ölçüde kulübün, camianın içinde yer alan bir yapıyız. 2001 yılında kurulmuş, 21 yıldır sadece kulübe hizmet etmek amacıyla mevcut yönetim ve başkanlara gücü ölçüsünde destek olmaya çalışan bir derneğiz. Ben son 4 yıldır derneğin yönetiminde görev alıyorum başkan ve yönetim kurulu olarak. 4 yıllık dönemde her yıl böyle güzel anlaşma paketi içerisinde hizmet etme fırsatı bulmuştuk. İlk yıl Tekerlekli Sandalye Takımımıza sponsorluk desteğiyle başlamıştı bu serüven. Daha sonra stat içerisinde bir Lounge alanı ve tribün oluşturduk. Bununla birlikte kulübümüze ciddi bir katkı sağlamıştık. Sonraki dönemde Aslan Gibi sponsor kampanyasında en büyük desteği veren dernek olmaktan mutluluk duymuştuk. Bu yıl da başkanımın da belirtiği gibi sürecin her aşamasında bizden herhangi bir şekilde destek istendiği anda koşmaya gayret ettik. Bunun en son örneği de bugün imza altına alacağımız son sponsorluk anlaşması. Biz görevimizi yapmış olmanın mutluluğuyla başkanıma, derneğim adına bizim için sarf ettiği güzel sözler için tekrar teşekkür ediyorum. Kulübümüze bundan sonra da başkanlarına ve yönetimlerine hizmet etmeye devam edeceğimizi, önümüzdeki dönemlerde de bu anlaşmaları, bu iş birliklerini geliştirerek büyüteceğimizin sözünü vererek tekrar teşekkürlerimle hepimiz için hayırlı bir anlaşma olmasını temenni ediyorum.”

İmzaların atılmasının ardından Başkanımız Burak Elmas, GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu’na 1905 GSYİAD yazılı forma takdim etti. İmza töreni, fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.