ManşetLiglerMilli Takımlar

Filenin Sultanları Basınla Buluştu

CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Kadın Voleybol Takımımız, medya gününde basın mensupları ile bir araya geldi.

Sırbistan, Hırvatistan, Bulgaristan ve Romanya’nın ev sahipliğinde düzenlenecek CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Kadın Voleybol Takımımız, medya gününde basın mensupları ile bir araya geldi.

Basının yoğun bir ilgi gösterdiği medya gününe Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu da katıldı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncularından Meryem Boz ile yardımcı antrenörlerden Alper Hamurcu izinli olduğu için medya gününde yer almadı.

TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda düzenlenen etkinliğin ilk bölümünde TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti ve A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar ile oyuncular, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 16 Ağustos Pazartesi günü CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası grup karşılaşmalarını oynamak üzere Romanya’ya hareket edecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.