Sultanlar Ligi

Fenerbahçe Opet’in yeni transferi Hristina Vuchkova: Böyle büyük tarihe sahip bir kulüpte oynayacağım için çok mutlu ve gururluyum

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının yeni ismi Hristina Vuchkova, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’ye transferinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bulgar orta oyuncu, transferiyle ilgili duygu ve düşüncelerini, “Böyle büyük tarihe sahip bir kulüpte oynayacağım için çok mutlu ve gururluyum. Burada olduğum için gerçekten çok mutluyum. Bu uzun zamandır hayal ettiğim bir şeydi. Fenerbahçe’nin bir aile olduğunu, taraftarların takımı ne kadar çok desteklediğini biliyorum. Bana da çok destek oldular, teşekkür ediyorum. Onlar ve Fenerbahçe için elimden geleni yapacağım. Umarım çok güzel maçlar oynarız ve güzel galibiyetler alırız.” sözleriyle değerlendirdi.

Ülkemizdeki voleybol rekabetini ise Vuchkova, “Uzun süre Türkiye Ligi’nde oynadım. Türkiye’yi ve Türkiye’deki voleybolu seviyorum. Takımlar her geçen yıl güçleniyor, daha güçlü transferler yapıyor. Büyük bir rekabet var. Birçok ülkede forma giydim ama kalbim Türkiye’de ve Türkiye Ligi’nde. Ve artık kalbim Fenerbahçe’de olacak.” Şeklinde yorumladı.

Fenerbahçe Opet’in hedeflerine ulaşması için elinden gelenin en iyisini yapacağını söyleyerek sözlerine nokta koyan Hristina Vuchkova, “Biz birlikte kazanmak için buradayız. Ben de Fenerbahçe’nin bu sezon tüm hedeflerine ulaşması için her şeyimi vereceğim.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.