Efeler Ligi

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın yeni transferi Nikola Meljanac: Fenerbahçe’nin harika bir tarihe sahip büyük bir spor ailesi olduğunu biliyorum

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın yeni transferi Nikola Meljanac: Fenerbahçe’nin harika bir tarihe sahip büyük bir spor ailesi olduğunu biliyorum

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın yeni ismi Nikola Meljanac, transfer sürecinin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçemizin harika bir tarihe sahip büyük bir spor ailesi olduğunu dile getiren Sırp pasör çaprazı Meljanac, ilk duygu ve düşüncelerini şu şekilde paylaştı:
Bu dev ailenin, harika tarihe sahip Fenerbahçe’nin bir parçası olduğum için çok gururluyum. Fenerbahçe’nin sadece futbol, basketbol ya da voleyboldan ibaret olmadığını, harika tarihe sahip, büyük bir spor ailesi olduğunu biliyorum. Takım arkadaşlarımla tanıştım. 1 haftadan az süredir buradayım ama herkes bana eski arkadaşız ve ilk günden beri bu takımın bir parçasıymışım gibi davranıyor. İyi vakit geçiriyorum.

Türkiye Ligi’nin dünyanın en iyi ligleri arasında konumlandığını ve pek çok Sırp oyuncunun Türkiye’de forma giydiğini ifade eden yeni transferimiz, “Türkiye Ligi, İtalya, Polonya ligleri gibi sadece Avrupa’nın değil dünyanın en iyi liglerinden biri. Miljkovic gibi birçok Sırp oyuncunun burada oynadığını biliyorum. Ben de voleybola onun sayesinde başladım. Sırp oyuncular, Türkiye’de evlerinde gibi hissediyor. Dil ve din farklı olsa da 2 ülke halkının mentalitesinin aynı olduğunu düşünüyorum. Bazı Türkçe kelimeler biliyorum. Küçükken büyükannemle Türk dizileri izliyorduk.” dedi.

Elinden gelenin en iyisini yapacağını söyleyerek sözlerine nokta koyan Nikola Meljanac, “Bu büyük aile için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Mümkün olduğu kadar iyi bir oyuncu olmaya çalışacağım. Taraftarlarımız bizi destekleyecektir ve harika bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.