Sultanlar LigiManşetLigler

Eda Erdem Dündar: Sahanın her alanında üstün olan taraf bizdik

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Eda Erdem Dündar: Sahanın her alanında üstün olan taraf bizdik

Misli.com Sultanlar Ligi play-off yarı final ilk maçında Eczacıbaşı VitrA’yı 3-0 mağlup eden Fenerbahçe Opet’te takım kaptanı Eda Erdem Dündar, galibiyet hakkında konuştu.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Eda Erdem Dündar, “Maçın ilk setinden itibaren aslında oyunu kontrol eden taraf biz olduk. İkinci sete biraz düşük başladık ama sonrasında toparlamayı bildik. Sahanın her alanında üstün olan taraf bizdik. Zaten bunun için uğraşıyoruz. Bugün güzel bir oyun sergiledik. Takım arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum. İnşallah ikinci maça da aynı hırs, azim ve istekle çıkıp adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Güzel bir galibiyet oldu.  İkinci maç için de güzel bir moral oldu diyebilirim.” dedi.

Kulübümüzle olan sözleşmesini 3 yıl daha uzatan Kaptan, duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

2008 yılından bu yana kulübüme hizmet ediyorum. 13. sezonum bitmek üzere, 3 sene tekrar imza attığım için mutluyum ve gururluyum. Her zaman söylüyorum, kulübüm beni istediği sürece ben burada voleybol kariyerime devam etmek istiyorum. Burası benim için her şeyden öte bir aile. Burada büyüdüm, burada Eda Erdem oldum diyebilirim. O yüzden kulübümde tekrar devam ettiğim için mutluyum. İnşallah bu 3 yıl yine çok güzel geçer ve kulübüme elimden gelen en iyi hizmeti verebilirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.