ManşetUncategorized

Diyarbakır’da ‘Köyde kal spor yap’ projesi hayata geçirildi

Diyarbakır’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ‘Köyde Kal Spor Yap’ projesi kapsamında, kırsal köylerde yaşayan çocukların sporla tanışması için, köylerdeki çocuklarla bir araya gelip onlara malzeme desteğinde bulunuyor.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Diyarbakır Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü Derneği işbirliğinde ‘Köyde Kal Spor Yap’ projesi kapsamında pandemi sürecinde çocukları spor ile tanıştırmak amacıyla gerekli sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralarına uyularak, Silvan ilçesine bağlı Dolapdere köyünde projenin tanıtımı yapıldı.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanları ve Diyarbakır Yurdum Gençlik ve Spor Kulübü Derneği üyeleri, proje kapsamında, Bağlar İlçesi Kırkkoyun köyüne bağlı Naldöken mezrasında çocukların rahat bir şekilde voleybol oynaması için, köylüler tarafından imece usulü voleybol sahası yapıldı.
Yetkililer, proje kapsamında çocuklara forma, tişört, voleybol filesi ve voleybol topu hediye ederken; ilk kez plaj voleybolu sahasına kavuşan çocuklar büyük sevinç yaşadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.