Güncel HaberlerManşet

“Çin’deki sezon sona erdikten sonra, bir sonraki varış yerimi belirleyeceğim.”

Bilindiği gibi Melissa Vargas, son iki sezondur Çin Ligi takımlarından Tianjin Bohai Bank’ta forma giyiyor ve Çin’de ligin bitiminin ardından Türkiye’ye dönerek Fenerbahçe Opet’te forma giyiyor. Yeni sezonda da geçmiş sezonlarda olduğu gibi Melissa Vargas önce Tianjin Bohai Bank’ta ardından Fenerbahçe Opet’te forma giyecekti.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun transfer talimatnamesinde geçici transferin 1 Eylül-31 Ocak tarihleri arasında yapılabileceği maddesi yer alıyor. Melissa Vargas’ın forma giyeceği Çin Ligi’nde ise lig 6 Şubat 2024 tarihinde sona eriyor. Yani Melissa Vargas Çin’de forma giydiği esnada Türkiye’deki geçici transfer süreci sona eriyor. Bu durumda Çin Ligi devam ederken Melissa Vargas’ın transferi gerçekleşemeyeceği için Melissa Vargas farklı bir durum yaşanmadığı takdirde Sultanlar Ligi’nde Fenerbahçe Opet’te forma giyemeyecek.

Melissa Vargas, www.volleynews.it internet sitesine özel açıklamalarda bulundu. Melissa Vargas’ın “2023-2024 sezonunun ikinci yarısı için planların neler?” sorsuna yanıyı şöyle oldu:

“Şu an için amacım, Tianjin ile katılacağım yarışmalarda çalışmak ve kazanmak. Çin’deki sezon sona erdikten sonra, bir sonraki varış yerimi belirleyeceğim.”

Tamamını okumak için tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.