Sultanlar LigiManşet

Bolu Belediyespor’dan yemekli sezon açılışı

Sultanlar Ligi’nin yeni takımlarından Bolu Belediyespor, 2020-2021 sezonu hazırlıklarına başlamak için toplandı. Bolu’da sezon öncesi hazırlıklarına başlayacak olan Bolu Belediyespor, Gazelle Otel’de düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Yemeğe Kulüp Başkanı Sinan Barut, Sportif Direktör Faik Mert Dönmez, baş antrenör Salih Yergin, teknik ekip ve takım oyuncuları katıldı. Yemek öncesi söz alan Kulüp Başkanı Sinan Barut; “Öncelikle hepiniz Bolu’muza hoş geldiniz. Düzenlenen yemekle birlikte yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız. İnşallah bu sezon istediğimiz yere ulaşırız. Hepinize katıldığınız için teşekkür ediyorum.” dedi. Kulüp Başkanı Sinan Barut’tan sonra söz alan baş antrenör Salih Yergin; “Böyle bir yemekle bir araya geldiğimiz için Kulüp Başkanımız Sinan Barut’ta takımımız adına teşekkür ederim. Yapılan Covid-19 test sonuçlarında takımımızda herhangi bir pozitif vakaya rastlanmamıştır. Bizde bu sonuçlarla beraber bir anca önce çalışmalarımıza başlayacağız. Güzel bir sezon olmasını temenni ediyorum. İnşallah her şey gönlümüzce olur.” dedi.

Daha sonra yenilen yemeğin ardından takım oyuncuları ve teknik ekip kendilerini tanıtarak Bolu Belediyespor voleybol takımının yeni sezon hazırlıklarına başlamış oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.