1. LigManşetLigler

Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut’tan basın açıklaması

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Lig takımlarından Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut basın açıklaması yaptı.

Bolu Belediyespor Kulübü’nün sosyal medya hesabında yer alan basın açıklaması şöyle:

“BAŞKANIMIZDAN BASIN AÇIKLAMASI

Bolu Belediyespor Kulüp Başkanımız Sinan Barut haftalık basın açıklaması yaptı.

Son hafta oynanan hem Voleybol hem de Hentbol takımlarının aldığı galibiyetlerle Bolu’ya bir nebzede olsa sevinç yaşatmayı başardıklarını belirtti.

Başkanımız Sinan Barut yaptığı açıklamada “Pandemi nedeniyle tüm zorluklara rağmen kulüp olarak hem Voleybolda hem de Hentbolda profesyonel liglerde mücadelemizi ediyoruz. İki ekibimizde beklediğimiz ve planladığımız gibi Bolu’ya güzel haberler güzel galibiyetler hediye ediyorlar. Amacımız voleybol takımımızı Sultanlar ligine, hentbol takımımızı Süper Lige taşımak. Yani branşlarındaki en üst liglerde Bolumuzun adını salonlarda ve tüm spor kamuoyunda duyurmak. Bu kapsam da hedeflerimize adım adım ilerliyoruz” dedi.

3 bin sporcusu olan Bolu Belediyespor’un Pandemi nedeniyle sınırlı branşlarda spor yaptırabildiğinin altını çizen başkanımız Sinan Barut “Profesyonel ligler dışında virüs tedbirleri kapsamında yapabildiğimiz çeşitli spor branşlarında aktif durumdayız. Ancak gönlümüz ister ki lisanslı-lisansız 3 bin sporcumuzu salonlara sahalara pistlere oyun alanlarına alabilmek. Ancak bu günlerde alacağımız sıkı tedbirlerin ardından Koronavirüs’ten kurtularak o güzel günler gelecek, hep birlikte tüm Bolu’ya spor yaptıracağız. O günleri 4 gözle bekliyoruz” dedi.

Başkanımız Barut ayrıca bu hafta Bolunun Sultanları, Voleybol takımımızın haftayı dinlenerek geçireceğini, son iki maçını kazanan hentbol takımının ise Mudanya Belediyesi ile Bolu’da karşılaşacağını belirtti.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bolu Belediyespor (@bolubldspor)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.