TVF

“Biz her zaman o madalyanın ortağıyız. Bunun aksini düşünen kişiler, heyecanını kaybetmiş kişilerdir.”

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TRT Spor Yıldız’a açıklamalarda bulundu:

“Biz her zaman o madalyanın ortağıyız. Bunun aksini düşünen kişiler, heyecanını kaybetmiş kişilerdir. Ben o kişileri de tasvip etmiyorum. Biz her maçı kazanacak güçte bir ülkeyiz. En büyük rakibi kendimiz görüyorum. Bizim için rakip önemli değil.”

“Göreve geldiğimizden beri Avrupa Şampiyonası’nda iki üçüncülük, bir ikincilik elde ettik. Son Dünya Şampiyonası’nda tarihimizde ikinci kez çeyrek final oynadık. Beklentiler çok yüksek. Yarı final ve finalin altına düşmek bizi başarısız kılıyor.”

“Bunu ben de kabul ediyorum. Dünya Şampiyonası’nda iyi bir performans sergileyemedik. Beklediğimiz takım orada olmadı. 2023 EuroVolley’de Almanya’da kendi evimizde gibi olacağız. Sonra Belçika’ya gideceğiz, yine ev sahibi gibi olacağız. Dolayısıyla mutlaka final oynayacağız”

“Erkek Milli Takımımız’ın kurası da çok iyi. Takımımız en genç yaş ortalamasına sahip ilk üç takım arasında. Çok iyi bir jenerasyonumuz var. Hedefimiz burada da ilk dörtte yer almaktır. O güce sahip miyiz? Sahibiz… Bizim kimseden eksiğimiz yok.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.