Sultanlar LigiManşetLigler

Ataman Güneyligil ve Galatasaraylı oyunculardan açıklamalar

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Başantrenörümüz Ataman Güneyligil ve oyuncularımızdan açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, Misli.com Sultanlar Ligi’nin 24. haftasında karşılaşacağı Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda gerçekleşen antrenmanın ardından Başantrenörümüz Ataman Güneyligil, oyuncularımız Nilay Karaağaç, Derya Çayırgan ve Beren Yeşilırmak çalışmaları Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Açıklamalar şu şekilde:

ATAMAN GÜNEYLİGİL

“Sezon başından beri çok şikayet ediyorduk detaylı antrenman yapamıyoruz diye açıkçası. Bu 20 günlük dönem bizim için iyi oldu. Haftada bir maç oynuyoruz hem de istediğimiz yüklenmeyi yapıyoruz. Biraz ağır geçiyor. Oyuncularımız yorgun ama ilerisi için bunu yapmamız gerekiyordu. Sonuçta Beşiktaş bir derbi maçı. Biz de bir önceki maçı iyi bir rotasyonla oynadık gençlerimizi oynatarak. Bu maçtan sonra artık direkt oyuncularımızı görmek için onları da sahaya atacağım. Önemli bir maç, derbi maçı. Bütün maçlar önemli ama derbi maçlar dikkat edilmesi gereken maçlar.”

NİLAY KARAAĞAÇ

“Yoğun bir sezon, değişik bir sezon. Eylül ayından beri 3 günde bir maç yapıyoruz. Dinlenme fırsatımız da olmuyor. Biraz daha kolay bir periyoda girdiğimizi söyleyebilirim. Geçen hafta gençlerimiz sayesinde kazandığımız Beylikdüzü galibiyetimiz vardı. Şimdi tekrardan yüklenmelerimiz devam ediyor. Her gün neredeyse çift antrenman yapıyoruz. Tabii bu kadar uzun ve yorucu bir fikstürde adım adım ilerlemek gerekiyor. Umarım Beşiktaş maçında yine gençlerimizin desteğiyle güzel 3-0’lık bir galibiyetle kapatırız.”

BEREN YEŞİLIRMAK

“Beşiktaş maçına hazırlanıyoruz çok iyi bir şekilde. Bu sabah fitness antrenmanımız vardı sonrasında top antrenmanı yaptık. Sakatlıksız bir şekilde devam etmeye çalışıyoruz.”

DERYA ÇAYIRGAN

“Beşiktaş iyi bir takım. Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Kazanacağımızı düşünüyorum. Mutluyuz, keyfimiz yerinde. Sağlığımıza dikkat ediyoruz. İnşallah kazanacağız.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.