ManşetLigler

Yıldızlı Sohbetler’de ‘’Evet-Hayır’’ Rüzgarı

Shining Stars ‘’Yıldızlı Sohbetler’’ adlı programında iki konuk birden ağırladı. Bolu Belediyespor’un iki başarılı oyuncu Elif Kavrar ve Elif Yaren Akdoğu’nun konuk olduğu programda farklı bir format olarak evet-hayır oyunu oynandı. Bu keyifli dakikaların yanısıra önemli konularında konuşulduğu programdan altı çizilmesi gereken notlar şu şekilde:

‘’BİZİM EMEĞİMİZ’’
Elif Kavrar: 1.ligin ve Sultanlar Ligi’nin yeri bende çok ayrı. İkisinde de farklı heyecanlar yaşadım. Sultanlar Ligi’nde daha zorlu maçlar yaşadığım oldu. Ama 1.ligde de bu zamana kadar ya şampiyonluk ya da play-offa gittik takımlarla. Play-off maçları hep stresliydi ve üzerine de başarı gelince daha güzel oldu. Sultanlar Ligi’ne bu takımları bizim emeğimiz geçti de çıkarttık.

‘’SAHADA OLMAK BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR’’
Elif Yaren Akdoğu: Geçen sene ilk devre bitti, ikinci devrenin ilk maçından sonra sakatlanmıştım. Aslında o zaman çok üzüldüm ama şunu farkettim ki ikinci devrenin başında olması benim için avantaj oldu. Diğer sezona iyileşip toparlayıp tekrar diğer sezona başlayabilecektim. Korona da işin içine girince tedavi sürecim zor geçti. Ankara’ya gittim tedaviye geç başladım ama yeni sezona toparlayarak girdim. Bir şekilde geçiyor, tabiki çapraz bağ önemli bir sakatlık ama mutluyum. Sahada olmak beni çok mutlu ediyor.

‘’SULTANLAR LİGİ’NE ÇIKMAK İÇİN GELDİK’’
Ben aslında sakatlık sonrası hedefi olan bir takımla anlaştığım için çok mutluyum. Bizim başkanımız, antrenörümü ve kulüp menajerimiz bana çok yardımcı oldular. Buraya geldiğimde benim belli bir sürece ihtiyacım vardı. O sabrı bana gösterdiler. Toparlayabileceğim kadar çabuk toparayıp takıma katkı vermek istiyordum. Bunu da şu ana kadar başardık çok şükür. Şu an hiç ameliyat olmamış gibi hissediyorum. Bu sezonki hedefimi gerçekleştirdim. Hepimiz buraya Sultanlar Ligi’ne çıkmak için geldik. Tabi aksaklıklar oluyor ama herkes bunun bilincinde ve ben de bunu gördüğüm için hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.