TVF

VakıfBank Spor Kulübü’nden Açıklama

VakıfBank Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:

2019-2020 Sultanlar Ligi tescil edildi

Kamuoyunun bilgisine;

VakıfBank Kadın Voleybol Takımımız, son iki sezonun şampiyonu unvanıyla başladığı 2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin normal sezonunu 22 maçta 21 galibiyet alarak 63 puanla Lider tamamlamıştır.

Ancak dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) pandemisi nedeniyle Sultanlar Ligi’nin Play-Off Etabı oynanamamıştır ve Türkiye Voleybol Federasyonu’nun bugün aldığı karar neticesinde 2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi tescil edilmiştir.

VakıfBank Spor Kulübü olarak normal sezon boyunca göstermiş olduğu performansları nedeniyle bizleri gururlandıran VakıfBank Kadın Voleybol Takımımızın sporcularına, teknik ekibine ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

En büyük teşekkür ise takımımızı sezon boyunca gerek salonda, gerek sosyal medyada bir an bile yalnız bırakmayan taraftarlarımızadır.

Hepimizin sağlıklı bir şekilde bu süreci atlatmasını diler, yeniden taraftarlarımızla buluşmayı heyecanla beklediğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

VakıfBank Spor Kulübü

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.