ManşetLiglerPlaj ve Kar Voleybolu

TVF Pro Beach Tour Kalamış Etabı’nda Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Kadıköy Belediyesi iş birliğiyle organize edilen Pro Beach Tour Kalamış Etabı, bugün erkekler ve kadınlar kategorilerinde oynanan çeyrek final, yarı final, üçüncülük ve final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Oynanan karşılaşmaların ardından kadınlarda Dikili Belediyesi / Buğra Eryıldız- Anna Kurshina ikilisi, erkeklerde ise Murat Giginoğlu – Volkan Göğtepe ikilisi şampiyonluğa uzandı.

Pro Beach Tour Kalamış Etabı’nda kadınlarda Merve Çelebi – Bahanur Gökalp ikilisi ikinci, Öznur Mızrak – Kübra Tanrıkulu üçüncü; erkeklerde Sainey Jawo – Mbaye Babou Jarra ikinci, Maxim Kuzmin- Denis Fazulov üçüncülüğü elde etti.

Final karşılaşmasının ardından yapılan kupa töreninde, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Oltulu, Kadıköy Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Orhun Güngördü, Kadıköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tarkan Merçül, TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık ve Ford Pazarlama Yöneticisi Serkan Özerbay dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını takdim etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.