2. LigTVF

TEİAŞ-Kızılcahamam Belediye Karşılaşmasında Anlamlı Kampanya

TVF Kadınlar 2. Ligi’nde oynanan TEİAŞ-Kızılcahamam Belediye karşılaşmasının öncesinde ülkemizde meydana gelen ve 11 ili etkileyen deprem felaketinde etkilenen çocuklar için “ Sen De Bir Oyuncak Getir” kampanyası düzenlendi.

Karşılaşmanın öncesinde voleybol severler, deprem bölgesine gönderilmek üzere getirilen oyuncukları sahaya atarken, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Türkiye Voleybol Federasyonu Genel Sekreteri Nihal İşçi’nin de takip ettiği mücadelenin öncesinde; TVF Başkanı Üstündağ, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy’a imzalı milli takım forması, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy da, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı ve Kızılcahamam Belediyesi Amatör Spor Kulübü Başkanı Yılmaz Özbek ise TVF Genel Sekreteri Nihal İşçi’ye teşekkür plaketi takdim etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.