Efeler LigiManşetLigler

Solhan Spor’dan pasör transferi

Transferlerini büyük ölçüde tamamlayan Bingöl ekibi, genç pasör Tarık Öztekin ile anlaştığını duyurdu. Başkan Sözen, yeni bir pasör ile daha görüştüklerini belirtti.

Türkiye Voleybol Federasyonu AXA Sigorta Efeler Ligi takımlarından Bingöl Solhan Spor Kulübü, transfer çalışmalarında sona yaklaştı.

Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen, takımda düşünülen iki pasörden biriyle anlaştıklarını diğer bir pasörle ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Yeni sezonda genç ve deneyimli oyunculardan harmanlanmış bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini aktaran Başkan Sözen, takımda düşünülen iki pasörden biri olarak Halkbank altyapısında yetişen genç pasör Tarık Öztekin ile anlaştıklarını belirtti.

Başkan Sözen, “Yeni sezon kadromuzu büyük ölçüde tamamladık. Takımın merkezi olarak bilinen pasör mevkisi için büyük bir taramanın ardından Tarık kardeşimiz ile anlaştık. Genç olduğu kadar oynadığı takımlarda büyük deneyimler edinen, U-19 Balkan Şampiyonası 3’üncülüğü ve U-20 Avrupa Şampiyonası’nda forma şansı bulan Tarık Öztekin, bizimle aynı sezon Efeler Ligine çıkan Altekma’nın Efeler Ligine çıkmasına katkı sağladı. Geçtiğimiz sezon Konya Büyük Şehir Belediyesi ve Türşad takımları olmak üzere aynı sezonda iki farklı takım formasıyla deneyimler edinen genç oyuncumuza hoş geldin diyor, Kulübümüz ve Sporcumuz için hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.