Efeler LigiManşet

Solhan Spor, Alper Özdemir ile anlaştı

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi Solhan Spor, orta oyuncu Alper Özdemir ile anlaştı. Transfer çalışmalarının sonlarına geldiklerini belirten Solhan Spor Kulübü Başkanı Sebahattin İslamoğlu, transfer ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Yeni sezonda iyi bir kadro ile mücadele etmek için yaptığımız çalışmalar neticesinde transferlerimizi büyük ölçüde tamamladık. Kalan sporcular için yerli ve yabancı sporcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Bugün yeni transferimiz Alper Özdemir ile anlaştığımızı açıklıyoruz. Sporcumuz ve kulübümüz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Alper Özdemir kimdir?
Voleybol kariyerine 2012-2013 sezonunda Galatasaray altyapısında başlayan 1996 Artvin Arhavi doğumlu 2.02 boyundaki orta oyuncu Alper Özdemir, 2013-2017 sezonlarında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1. Lig genç takımında mücadele ederek 5 sezon sonunda memleketinin takımı Arhavi Belediyespor’a transfer olup 2017-2018 sezonunda 1. Ligde mücadele eden Arhavi Belediyespor’un Şampiyon olarak Efeler Ligine çıkmasında etkin rol aldı. Son 3 sezon Arhavi’de mücadele eden Alper Özdemir 2020-2021 sezonu için Solhanspor’umuz ile anlaştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.