1. LigManşetÜst ManşetLigler

Sigorta Shop ile Kalecik Belediyespor’un yolları ayrıldı

Sigorta Shop tarafından yapılan kamuoyu duyurusu şöyle:

“Sigorta Shop olarak 2020-2021 sezonu öncesi Kalecik Bld. Kadın Voleybol Takımı ile büyük bir heyecan duyarak başlatmış olduğumuz sponsorluk ilişkisini üzülerek sonlandırmış bulunduğumuzu açıklıyoruz.

Bu süreçte üstümüze düşen yükümlülüklerinin tamamını zamanında ve eksiksiz biçimde, yüksek sorumluluk bilincimizle yerine getirdiğimizi tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.

Ancak gelinen noktada gördüğümüz lüzum üzerine, sponsorluk ilişkimizi sona erdirme kararı aldığımızı saygıdeğer kamuoyuna duyururuz.

Sigorta Shop olarak sponsorluğunu üstlendiğimiz TVF 1.Lig’deki sponsorluğumuz tüm hızıyla sürecektir. TVF 2. Lig Kadınlar Ligi 4. Grup’ta yoluna namağlup lider olarak devam eden Mert Grup Sigorta takımımızla ise hedeflediğimiz şampiyonluğa sezon sonunda ulaşarak gelecek sezon Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig’de yer alacağımıza olan inancımızı yinelemekle birlikte Sigorta Shop olarak Türk Sporuna olan sevdamız ve Türk Sporcusuna olan desteğimizin her zaman devam edeceğini tüm kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mert Grup Sigorta (@sigortashopgm)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.