“Şampiyonluk kupasını Bolu’ya getirmek bu şehre bir şampiyonluk yaşatmak istiyoruz”

“Şampiyonluk kupasını Bolu’ya getirmek bu şehre bir şampiyonluk yaşatmak istiyoruz”
04.04.2021
A+
A-

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde normal sezonu grubunda lider bitirerek Play-Off’a kalan Bolu Belediyespor Kulübü Başkanı Sinan Barut açıklamalarda bulundu.

İlk hedefin sultanlar ligine çıkmak olduğunu belirten Başkan Sinan Barut “Bolu Belediyespor ilk defa Sultanlar Ligine bu kadar yakın. Kupa Bolu’ya gelir biz Sultanlar Ligine çıkarsak, Bolu prestj kazanacak. O ligdeki dev takımlar Bolu’ya gelecek. Bolu’da kamp yapacaklar. Bundan kim kazanacak, Bolu’da ki oteller ve esnafımız kazanacak. İlimize her yıl birkaç turnuva almak istiyoruz. Kimin için ne için istiyoruz az önce söyledim. Derdimiz tasamız Bolu” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve başkan yardımcısı Rasim Özdemir’den her zaman destek gördüğünü de belirten başkan Sinan Barut “Sağolsunlar iş adamı arkadaşlarımız ara sıra bize destek veriyorlar. Ama kendiliğinden gelip size destek olacağım diyen yok. Herkes voleybolu seviyor, sevdirdik. Ama bu işler nasıl oluyor destek lazım mı diyen yok. Bizim kulübe verilen destek vergiden düşülüyor bunu da bilmeyen iş adamlarımız var. Buradan çağrım, bizim büyük rakamlarla işimiz yok. Küçük rakamlarla büyük işlere imza attığımızı bilsinler yeterli” dedi.

Geçen yıl yaşadıkları Play-Off tecrübesinin de faydası ile bu sezon kaldıkları Play-Off için umutlu olduklarını belirten başkan Sinan Barut “Grubumuzdan bizimle birlikte ligi 4. Sırada bitiren Adam Voleybol ve A grubundan Karşıyaka ve İstanbul BBSK ile eşleştik. Bu gruptan çıkarak son dörtlü finale kalmak ilk hedefimiz. Dörtlü finalde de ilk ikiye girerek şampiyonluk kupasını Bolu’ya getirmek bu şehre bir şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Tüm Bolu’nun desteğine ve dualarına ihtiyacımız var” dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.