Sultanlar Ligi

Neslihan: Yeniden aileme döndüm

VakıfBank Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Neslihan: Yeniden aileme döndüm

VakıfBank’ın yeni Genel Menajeri Neslihan Demir Güler, ”Tekrar VakıfBank’a aileme, ilk profesyonel olduğum kulübe bambaşka bir görevle geliyorum. İnşallah hep beraber başarılı oluruz. Bu takımda olmaktan gurur duyuyorum. Allah utandırmasın” dedi.
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nın yeni Genel Menajeri Neslihan Demir Güler, yeniden VakıfBank ailesine katıldığı için mutlu olduğunu ifade etti. 10 yıl aranın ardından yeniden ailesine döndüğünü söyleyen Neslihan Demir Güler, ”Tekrar VakıfBank’a aileme, ilk profesyonel olduğum kulübe bambaşka bir görevle geliyorum. İnşallah hep beraber başarılı oluruz. Bu takımda olmaktan gurur duyuyorum. VakıfBank’tan ayrılalı 10 yıl oldu. O dönemden bugüne her zaman severek takip ettiğim bir Kulüp oldu.  Sevdiğim yöneticiler, antrenörler ve oyuncularla çalışacak olmak beni çok mutlu etti. Bu birlikteliğin bizi başarıya daha kolay taşıyacağını düşünüyorum” diye konuştu.
Pelin Abla’ya ve Yönetimimize teşekkür ediyorum
Pelin Yüce Falay’a teşekkür eden Neslihan Demir Güler, ”Burada ayrıca Pelin Abla’nın hakkını vermek zorundayım. Kendisi ayrılmadan önce bana her şeyi hazırladı. Hazır ve güçlü bir takımımız var. Her zaman olduğu gibi tüm kupaların talibi olacağız. İnşallah yönetici olarak da Kulübüme elimden gelen yardımı yapıp, tüm kupaları kaldırırız. Bu süreçte bana destek olan Pelin Abla’ya, beni bu göreve layık gören Başkanımız Abdi Serdar Üstünsalih ve kulübümüz Yonetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.