1. LigManşet

Mehmet Sepil, sezonunun ardından değerlendirmelerde bulundu

Göztepe Spor Kulübü eski başkanı ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Sepil, 2022-23 Kadınlar Voleybol 1. Ligi sezonunun ardından değerlendirmelerde bulundu. Mehmet Sepil’in değerlendirmeleri şöyle:

“Sevgili Göztepeliler;

Voleybolda play-off heyecanı yaşadığımız bir sezonu geride bıraktık. Takımımız sezon boyunca Göztepe formasına yakışır şekilde mücadele etti ve bizlere heyecan dolu bir sezon yaşattı. Taraftarlarımız takımımıza gösterdiği destekle her zaman olduğu gibi lige renk kattı. Sezon içerisinde gerçekleşen projeler ile şehrin dört bir yanından çocuklarımız tribündeki yerini aldı. Yine Göztepeli aileler de salondaki tribünleri doldurdu. Bunlar heyecan verici gelişmeler. Sezon boyunca ciddi emekler veren, voleybola dair hedeflerimizi yükseltmemizi sağlayan tüm sporcularımıza, şube yöneticilerimize, başantrenörümüze ve ekibine teşekkür ediyorum.

Kadın voleybolunda ülke olarak geldiğimiz nokta mutluluk ve gurur verici bir aşama. Aynı şekilde İzmir’de de voleybola çok ciddi bir ilgi var. Bu ilginin karşılığının Sultanlar Ligi olması gerekiyor. Şehrimizin bu konuda uzun yıllardır süregelen bir hasreti var. Geçen sezon yaşadığımız heyecanın ardından Göztepe olarak yeni sezondaki hedefimiz bu hasreti dindirmek yönünde olacak. Göztepe’nin ve İzmir’in de Sultanlar Ligi’nin marka değerine çok ciddi katkıları olacağını düşünüyorum. Sürdürülebilir başarı için voleyboldaki yapılanmamızı güçlendirmek adına çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Bu çerçevede yeni sezon planlamamızı en kısa süre içerisinde tamamlayarak camiamız ve kamuoyu ile paylaşmayı hedefliyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.