Maçın ardından kavga çıktı! Cizre Belediyespor Kulübü ve Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen’den Nedim Özbey’e tepki!

Maçın ardından kavga çıktı! Cizre Belediyespor Kulübü ve Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen’den Nedim Özbey’e tepki!
23.12.2021
A+
A-

Erkekler AXA Sigorta Kupa Voley çeyrek final etabı, Galatasaray HDI Sigorta – Allpower Akü Cizre Belediyespor maçıyla başladı. Maçın galibi 23-25, 23-25, 25-21, 25-11 ve 15-9’luk ve set skorlarıyla 3-2 ev sahibi Galatasaray HDI Sigorta oldu ve adını dörtlü finale yazdırdı.

Karşılaşmada 3. setin öncesinde Allpower Akü Cizre Belediyespor’un yardımcı antrenörü Cenk Yılmaz ile Galatasaray HDI Sigorta’nın başantrenörü Nedim Özbey sarı kart gördü. Karşılaşmanın 4. setinde Allpower Akü Cizre Belediyespor’un yardımcı antrenörü Cenk Yılmaz bu kez kırmızı kart gördü. Karşılaşmanın 5. setinde ise Allpower Akü Cizre Belediyespor’un yardımcı antrenörü Cenk Yılmaz karşılaşmanın Başhakemi Erol Akbulut tarafından ihraç edildi. Oldukça gergin geçen karşılaşmanın ardından kavga çıktı ve spora yakışmayan olaylar yaşandı.

Cizre Belediyespor Kulübü ve Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak Galatasaray HDI Sigorta’nın başantrenörü Nedim Özbey’e tepki gösterdi.

Cizre Belediyespor Kulübü’nün paylaşımı şöyle:

Bingöl Solhan Spor Kulübü Başkanı Ziya Sözen’in paylaşımı şöyle: