Sultanlar LigiManşetLigler

Kuzeyboru’dan, Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya Teşekkür

Kuzeyboru Spor Kulübü, Sultanlar Ligi’nin dört kulübünün katılımıyla düzenlenen ve voleybol camiasında büyük ses getiren Ihlara Kupası’nın ardından Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’ya teşekkür yazısı yayınladı.

Kuzeyboru Spor Kulübü tarafından yayınlanan teşekkür yazısı şöyle:

“İlkini bu yıl düzenlediğimiz Ihlara Kupasını bir voleybol turnuvası olmaktan çok bir kültür, tanıtım ve sporda dostluk üzerine tesis edilmiş bir turnuva olarak tamamlamış bulunmaktayız.

Temeli Kuzeyboru ve Sayın Valimiz Hamza Aydoğdu @hamzaydogdu tarafından atılan bu turnuva şehrimizin tanıtımı ve voleybol camiasına katkısı ile yadsımayacak bir faaliyet olmuştur. Özellikle Sayın Valimizin atandığı günden bu yana devlet adamı silueti belirgin bir şekilde öne çıkmış ve kulübümüzün şehri olan Aksaray iline, şimdiye kadar kimsenin yapmadığı katkıyı yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Sporcudan sanatçıya çiftçiden sanayiciye varlığını her alanda hissettiren bu büyük devlet adamına Misli.com sultanlar ligi takımı olarak teşekkür eder tüm voleybol camiasını bu değerli insanı kutlamaya davet ederiz.

Kuzeyboru SK”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.