Kuzeyboru Spor Kulübü: “Takım bu yıl hedeflerinin gerisinde kalmıştır”

Kuzeyboru Spor Kulübü: “Takım bu yıl hedeflerinin gerisinde kalmıştır”

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Kuzeyboru Spor Kulübü’nün sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunuldu.

Kuzeyboru Spor Kulübü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamalar şöyle:

“Tüm taraftarlarımıza ve sevenlerimize eleştirileri için ve takımımızı en iyi yerde görmek için yaptıkları yorumlar adına teşekkür ederiz. Kulübümüz sultanlar liginde mücadele etmektedir. Aksaray şehrinde sporda en üst mertebedeki bu takım doğaldırki eleştirilecektir.

Bununla birlikte takımımız kuruluştan bugüne bireysellikten uzak bilimsel ve ekip çalışmasının ürünüdür. Bugün olduğu gibi bundan sonrada oyuncu teknik kadroda değişikler olacaktır. Skorlar bizi üst sıralara yada alt sıralara itebilir. Önemli olan sürdürülebilir bir kulüp olabilmektedir. Kulüp kuzeyboru şirketi ve çalışanları tarafından kurulmuş ve finanse edilmektedir. Sultanlar ligi çok ciddi bütçe ve taraftar grubu ile sürdürülebilir olacaktır. Eleştiriler iyiniyet ötesi bir kişi ve zümrelerin çıkarlarına hizmet etmemelidir. Sürdürülebilir başarı ancak böyle gelecektir.

Kulup kimseye hakszılık etmemiştir, profesyonel bir yönetim takımı yönetmekte ve skorla ilgilenmemektedir. Takım planlamaları anlık değil orta ve uzun vadeli yapılmaktadır. Takımı kişi yada kişiler değil oluşturulan komite kurmaktadır. Sanıldığının aksine bir gecede hoca değişmeyeceği gibi bir gecede de oyuncu transfer etmiyoruz.

Sonuç olarak takım bu yıl hedeflerinin gerisinde kalmıştır. Fakat bu durum ileride başarılı olmayacağımız anlamına gelmez. Hedefimiz hep en iyi yerlerde olmak ve bu şehre dev takımları ve camiaları getirmektedir. Ölçüsüz eleştirileri kabul etmiyor uzun vadede şehrin tanıtımı ve sostal hayatında büyük fark yaratacak bu takımın desteklenmesi en büyük istediğimizdir. Sultanlar ligi maceramız devam edecektir. Müsterih olunuz.
Kuzeyboru”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.