ManşetLigler

Kamuoyu Duyurusu

Kamuoyu Duyurusu

13 Eylül Pazartesi günü, Milli takımdaki görevine son verilen Antrenör Dehri Can Dehrioğlu ile gerçekleştirilen instagram canlı yayınımızın ardından, Türkiye Voleybol Federasyonu’nda sitemizin objektif olmadığı ve muhalefet yaptığı yönünde bir algı oluştuğu bilgisi tarafımıza ulaştı.

Bu sürece kadar tüm basın toplantılarına davet edilen Voleybolmagazin.Com, bu süreçten sonra düzenlenen iki basın toplantısına da (dün bu duyuruyu yapacağımızı duyurmamızın ardından, tüm basına 17 Eylül’de iletilen bir basın toplantısı daveti, bugün 00:26’de, toplantıya yaklaşık 10 saat kala bizlere iletilmiştir) davet edilmemiştir. Deyim yerindeyse sitemize ambargo uygulanmıştır.

16 senelik yayın hayatıyla Türk voleyboluna hizmetini sürdüren Voleybolmagazin.Com, tamamen bağımsız, tarafsız ve objektiftir. Bugün doğruya doğru, yanlışa yanlış diyebilen, olanlara karşı kulağının üzerine yatmayan nadir siteler arasındadır ve bundan dolayı çok gururluyuz. Dehri Can Dehrioğlu yayınımız dahil bugüne kadar yaptığımız her şeyin arkasındayız ve bizler buna muhalefet değil objektif olmak, bir yayın organı olarak görevini yapmak diyoruz.

Voleybolumuz gayet başarılı ve güzel gidiyor. Voleybol ülkesi olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz ve bu düzeye gelmemizde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Voleybolmagazin.Com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.