Efeler LigiManşet

Hamit Yüksel Mandıracı TFL Altekma’da!

Transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdüren AXA Sigorta Efeler Ligi’nin yeni ekibi TFL Altekma, daha önce prensipte anlaştığı Hamit Yüksel Mandıracı ile resmi sözleşme imzalayarak kadrosuna kattı. Altekma Group’un Torbalı’daki fabrikasında gerçekleşen imza töreninde Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve Yönetim Kurulu Üyesi Burak Köse hazır bulundu.

Smaçör mevkiinde görev yapan 25 yaşında, 1.98 boyundaki Hamit Yüksel Mandıracı, 2016-2019 yılları arasında 4 yıl üst üste formasını giydiği Altekma ailesine yeniden döndüğü için mutlu ve heyecanlı olduğunu söyledi.

Yüksel’in geçen sezon formasını giydiği 1.Lig ekibi Haliliye Belediyespor’un Efeler Ligi’ne çıkmasında etkin rol oynadığını belirten Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, “Yüksel’i ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. 1 yıllık aranın ardından yeniden yuvaya döndü. Kulübümüzün hedefleri doğrultusunda bize gereken katkıyı yapacağından hiç kuşkumuz yok. Kendisine yeniden hoş geldin diyor ve sakatlıktan uzak güzel bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Yönetim Kurul Üyesi Burak Köse ise, “Yüksel çalışkan, hırslı ve kaybetmeyi kabullenmeyen bir oyuncu. Ondan beklentimiz yüksek, ancak O da bu beklentiyi karşılayacak bir oyuncu” dedi.

Arkas Spor altyapısından yetişen Hamit Yüksel Mandıracı, 2015 yılında Balspor’la Efeler Ligi’ne çıkma sevinci yaşadı. 4 yıl üst üste formasını giydiği Altekma’dan sonra geçen sezonu Haliliye Belediyespor’da geçiren başarılı smaçör, bir kez daha Efeler Ligi’ne yükselme mutluluğunu tattı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.