Sultanlar LigiManşet

Güldeniz Önal: “Hazırlık turnuvaları çok verimli geçti”

Galatasaray Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan haber şöyle:

Güldeniz Önal: “Hazırlık turnuvaları çok verimli geçti”

Galatasaray HDI Sigorta Voleybol Takımımızın Nilüfer Belediye ile oynadığı hazırlık maçlarının ardından oyuncumuz Güldeniz Önal, resmi televizyonumuz Galatasaray TV’ye hazırlık sürecini değerlendirdi.

Sağlıklı bir sezon dileyen Güldeniz Önal, pandemi sürecinin olumsuz etkilerini yok etmeye çalıştıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı:

“İki turnuva geçirdik. Bir Eczacıbaşı Turnuvası bir de Sarıyer turnuvası. Bence çok verimli geçti. Maç atmosferini ve adaptasyonu hissetmek adına çok verimliydi. Dün ve bugün Nilüfer Belediyesi Taç Spor’daydı, onlarla maç yapma şansı bulduk.”

“Güzel ilerliyor, önümüzdeki haftayı bekliyoruz. İnşallah başlayabiliriz ve sağlıklı bir şekilde sezonu tamamlayabiliriz. Öncelikle sağlık diliyorum. Evde çok oturduk ve sporcu için en olmaması gereken şey. Toparlamaya çalışıyoruz vücutlarımızı ve sağlığımızı. Onun dışında tam konsantre ile kupa maçlarımıza hazırlanmak istiyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.

enterslots kdslots777 vegasgg autospin88 pilot138 jempol88 playbet88 luxury333 fit188 bigdewa megahoki88 warung168 rajacuan gas138 nusa365 gebyar123 harmonibet kencana88 bimabet max77 dragon77 infini88 vegasgg rajacuan vegasslot77 garuda999 vegashoki88 koinvegas mantul138 autowin88