Sultanlar LigiManşetLigler

Gizem Örge: Fenerbahçe’de olmak çok heyecan verici

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan röportaj şöyle:

Gizem Örge: Fenerbahçe’de olmak çok heyecan verici

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Fenerbahçe Serkan Acar Resort & Sports Topuk Yaylası Tesislerimizde kampa giren Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızda yeni transferimiz başarılı libero Gizem Örge, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu.

Transfer sürecine dair detayları paylaşarak sözlerine başlayan Gizem Örge, “Benim için çok heyecan verici bir süreçti. Yeniliği canıgönülden istiyordum, bunun zamanının geldiğini de düşünüyordum. Büyük bir camiaya geldiğimi biliyorum. Fenerbahçe’nin ne kadar büyük bir camia olduğunu hep söylerlerdi. Ben de bunu kendim gelip görmüş oldum. Bu nedenle fazlasıyla heyecan verici bir süreç olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

Yeni sezon hazırlıkları hakkında da kısaca bilgi veren başarılı libero, “Kısa bir zaman önce antrenmanlara başladık. Tempomuz her geçen gün artıyor. Milli takımlarda bulunan oyuncularımızın dönüşüyle maç temposuna girmiş olacağız. Şu an çalışmalarımız iyi gidiyor. Kamp için Topuk Yaylası’na geldik. Benim de buraya ilk gelişim. Kamp yapmak için de gayet huzurlu ve sakin bir yer.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldiğinin ve bunun bilinciyle kazanmak için mücadele edeceğinin altını çizen Örge, “Yaptığımız işten keyif alacağımız ve her top için mücadele eden bir takım ruhu yakalamak çok önemli. Kazanmak ya da kaybetmek bizim işimizin doğasında olan bir şey. Kaybederken bile rakip takımın kolay kazanamayacağı şekilde bir takım ruhu oluşturmak benim bireysel hedeflerimden biri diyebilirim. Tabii ki Fenerbahçe büyük bir camia ve bundan önceki kariyerimde olduğu gibi mücadele ettiğimiz her kupayı da kazanma hedefiyle çalışmalara devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Gizem Örge, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın; Milletler Ligi, Olimpiyatlar ve Avrupa Şampiyonası’na uzanan bu dönemiyle ilgili şu şekilde konuştu:

Milli takımımız için zorlu bir yaz ayı oldu. Bu kadar uzun süre kampta kalmak kolay değil. Bence güzel bir başarı yakaladılar. Olimpiyat gibi büyük bir organizasyonda yer almak ve orada belli bir seviyeye gelmek çok önemli ki milli takımımız sonuna kadar devam etti. Kızların kazandığı başarı çok büyük. Tüm Türkiye’yi gururlandırdılar, gururumuz oldular. Onlara teşekkür ederiz. Tabii ki mücadelemizle ilk dört takım içinde olup finale gitmeyi hak ediyorduk. O nedenle Türk halkı olarak üzüldük ama onlarla gurur duyuyoruz. Avrupa Şampiyonası’nda da başarılar dileriz.

Yeni transferimiz Gizem Örge, sözlerine taraftarımıza verdiği şu mesajla noktaladı:
Taraftara teşekkür ederim. Ben bu camiaya gelirken desteklerini ve sevgilerini hissettirdiler. Bu formayı ilk defa giyeceğim ve ben bu forma için mücadele ederken Fenerbahçe taraftarını da yanımızda, tribünlerde görmeyi çok isterim.”

Röportaj ve Fotoğraf: Ahmet Hopyar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sayfadan Tam Olarak Yararlanmak İçin Lütfen Reklam Engelleyici Eklentileri Devre Dışı Bırakın.